Понедельник, 17 февраля 2020, 02:291581899355 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Готівкова позика – один із перевірених способів задоволення термінових фінансових потреб, коли власних накопичень недостатньо, а звертатися по допомогу до родичів незручно. Кредитуванням населення займаються десятки установ в Україні. Вони відрізняються надійністю, умовами надання коштів, вимогами до позичальників. Звичайно, взяти кредит готівкою у банку хочеться швидко, просто та з мінімальною переплатою. І щоб досягти поставленої мети, враховуйте рекомендації експертів.

Поради спеціалістів

Щоб вигідно та безпечно оформити готівкову позику:

  • Обирайте надійний банк. Під час вибору враховуйте не «солодкі» рекламні ролики та пости різних фінустанов, а оперуйте рейтинг-листами авторитетних фінансових видань, аналізуйте відгуки інших громадян, які вже мають практичний досвід.
  • Беріть у борг стільки грошей, скільки вам дійсно потрібно. Якщо фінансовий інститут надає можливість оформлення великих позик, громадяни нерідко зваблюються бажанням взяти кошти з запасом, аби попутно розв’язати й не найгостріші проблеми. В результаті, кредит більше запланованого стає більш витратним і довше виснажує сімейний бюджет.
  • Обирайте оптимальний строк кредитування. Позику можна оформити як на 12 місяців, так і на кілька років. Чим довший період, тим менше доведеться вносити грошей щомісячно задля погашення заборгованості. Але відсотки по кредиту нараховуються щоденно. Тому великий строк збільшує розмір загальної переплати.
  • Оцінюйте банки за реальною відсотковою ставкою. На тіло позики нараховуються відсотки. Це – номінальна ставка. Окрім цього виникають страхові, комісійні витрати. В результаті, фактична вартість кредиту значно перевищує номінальний показник. Це – реальна ставка. Порівнюючи фінансові установи, враховуйте саме фактичні витрати на отримання позики, а не тільки номінальні значення.
  • Повертайте гроші своєчасно. Оформлюючи кредит, ви обговорюєте з експертом банку всі умови та плануєте оптимальний графік погашення заборгованості. Він складається з урахуванням ваших доходів на суми позики. Оцініть свої можливості максимально об’єктивно, аби дисципліновано вносити гроші на рахунок. У протилежному випадку – якщо виникають прострочення – вам доведеться виконувати свої боргові забов’язання та ще й сплачувати штрафи, пені.

Плануєте оформити позику готівкою? Тоді зверніть увагу на Банк Кредит Дніпро. Він надає споживчі кредити на суму 3 000 – 500 000 гривень за ставкою від 62% річних на строк 12-60 місяців. Оформлюйте заявку на сайті або за телефоном саме зараз!ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: