Вверх

Две петиции с требованием отставки Владимира Зеленского с поста президента Украины зарегистрированы на сайте главы государства.

Обе обнародованы 22 мая. 

"Вельмишановний Володимире Олександровичу, голосування за Вас у більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваша особа зовсім не об'єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху. І перші ж Ваші заяви та дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію. Користаючись відсутністю змістовних обіцянок народові, Ви почали приписувати народній волі власні забаганки. Складається неприпустима ситуація, коли "слуга народу" не має моральних зобов'язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимгаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України!", - говорится одной из петиций.

За сутки она набрала почти 12 тысяч подписей из 25 тысяч необходимых.


Вторая петиция менее категоричная. В ней автор собирает подписи за отставку Владимира Зеленского "у разі невиконання своїх обіцянок протягом 6-ти місяців".

"Якщо діючий Президент України Володимир Зеленський в термін 6-ти місяців не виконає своїх передвиборчих обіцянок ( зняття недоторканості депутатів, суддів, міністрів, президента..; перегляд ціни на комунальні послуги; суд над усіма, хто грабував та нищив українську державу; гідні зарплата, пенсія та соцвиплати; та ін. ) - тоді Володимир Зеленський повинен подати у відставку", - говорится в ней.

МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: