Воскресенье, 29 ноября 2020, 20:491606675750 Написать нам Реклама на сайте Мобильная версия English

Вверх

Спецтема: COVID-19 в Украине
Кандидат в народные депутаты Олег Ляшко признал свое поражение на промежуточных выборах и заявил, что победа у него была украдена с помощью админресурса. Об этом он написал на своей странице в "Фейсбуке".

"Ми виграли вибори в 208 окрузі, але програли підкупу і корупції влади", - пишет кандидат.

"За даними ЦВК, аномально висока явка у 50% на цьому окрузі у 1,5 рази (!) перевищила середню явку по країні. Це доказ, що в окрузі спрацювала масштабна сітка підкупу виборців. Всі соціологічні опитування напередодні виборів (Рейтинг, Социс) давали переконливу перемогу мені, але підкуп виборців кардинально спотворив результати цих виборів", - говорит Олег Ляшко.

"Кандидат від влади Гунько скупив 50% виборців округу та у корупційний спосіб купив мандат народного депутата", - заявляет он. 

"Ми виграли вибори, але влада та її кандидат вкрали у людей право на вільний вибір. Тому ми не визнаємо результатів цих куплених виборів, вимагаємо справедливого розслідування і покарання усіх причетних до масшабного підкупу виборців 208 округу", - резюмирует кандидат в народные депутаты.

Между тем, по результатам подсчета 25,62% бюллетеней Олег Ляшко выбился в лидеры – за него проголосовало 33,03 избирателей (3623 человека). За кандидата от "Слуги народа" Анатолия Гунько - 33,01% избирателей (3620 человек).

МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ


ПОСЛЕДНИЕ СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ ВИДЕО


Погода
Погода в Киеве
Погода в Донецке
Погода во Львове
Погода в Симферополе

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер: